uk
СВЧ обробка деревини СВЧ обробка деревини

СВЧ обробка деревини

Всі вироби з вінтажної деревини виготовляються компанією SOLOVERO з матеріалу, що пройшов попередню обробку спеціальними сучасними технологіями, в тому числі – стерилізацію СВЧ.

Що дає СВЧ обробка деревини

Що дає СВЧ обробка деревини

Обробка деревини СВЧ полем дозволяє повністю позбутися шашеля, деревоточця, короїда й інших деревогризів та їх личинок у товщі дерева, а також висушити цвіль і грибок. При цьому відсутній будь-який шкідливий вплив на дерево, а його структура оздоровлюється: видаляються дереворуйнівні гниль і цвіль, знищуються абсолютно всі комахи-шкідники.

Переваги методу

Переваги методу

СВЧ обробка деревини має наступні переваги:

  • нешкідливість для матеріалу і навколишнього середовища;
  • відсутність токсичних речовин, інсектицидів і отруйних слідів, які залишають на деревині традиційні методи антибактеріальної обробки;
  • висока ефективність обробки без пошкоджень деревини;
  • товщина оброблюваного матеріалу не лімітується;
  • комплексний і дбайливий догляд за деревиною.
Послуга СВЧ обробки деревини

Послуга СВЧ обробки деревини

Компанія SOLOVERO на сьогоднішній день є єдиною в Україні, яка застосовує метод СВЧ обробки деревини. Оскільки питання екологічності та дбайливого поводження з природними ресурсами є для нас пріоритетними, ми плануємо надавати послугу СВЧ обробки всім, хто працює з натуральним деревом і зацікавлений в отриманні високоякісної та безпечної продукції.

Замовити послугу
Дякую за замовлення!
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время!

We use cookies to give you the best possible experience on our site. By continuing to use the site you agree to our use of cookies.