uk
Виробництво Виробництво

Виробництво

Ми розробляємо та виготовляємо унікальні вироби з вінтажної деревини, бетону, скла і металу на власних виробничих потужностях, залучаючи досвід і майстерність кращих фахівців.

Виробництво дизайнерських виробів

Виробництво дизайнерських виробів

Компанія SOLOVERO – це сучасне високотехнологічне виробництво дизайнерських виробів з індивідуальним і відповідальним підходом до кожної моделі. Ми поєднуємо прогресивні методи обробки матеріалу, найкраще обладнання виробництва Японії, Швеції та Німеччини, а також видатну ручну працю наших майстрів, що дозволяє створювати справжні шедеври і доводити кожне дизайнерське рішення до досконалості.

Власне виробництво дозволяє нам працювати з терміновими і значними замовленнями, стандартними та індивідуальними, розробляючи для наших замовників креативні рішення або працюючи з їх кресленнями і предметним дизайном виробів для великих проектів.

Асортимент виробництва

Асортимент виробництва

Ми виробляємо для житлових і комерційних об'єктів, сектора HoReCa, офісних центрів і громадських організацій столи, барні стійки, стелажі та інші меблі, предмети освітлення та ексклюзивного декору, унікальні за естетичними і практичним характеристиками матеріали для оздоблення стін, сходів, інтер'єрних зон, а також балки і панелі з вінтажній девесіни.

Кожен виріб виробництва SOLOVERO неповторний і наповнений живою енергією природи, теплом наших рук і атмосферою натхнення. Це те, що робить нашу продукцію унікальною, і не тільки на українському ринку!

Замовити послугу
Дякую за замовлення!
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время!

We use cookies to give you the best possible experience on our site. By continuing to use the site you agree to our use of cookies.