uk
Дизайн Дизайн

Дизайн

Дизайн продукції SOLOVERO увібрав в себе новітні розробки, свіжі ідеї, креативність своїх творців і, звичайно ж, високі запити наших вибагливих клієнтів. Ми створюємо унікальні вироби з вінтажної деревини, з якими буде затишно і естетично водночас, якими приємно користуватися і хочеться затримати в своєму інтер'єрі надовго.

Ексклюзивний дизайн і функціональність

Ексклюзивний дизайн і функціональність

Ще до створення продуманих елементів освітлення, меблів та декору, компанія SOLOVERO і, зокрема, відділ розробки підходять до зовнішнього вигляду майбутніх виробів дуже відповідально, проводячи маркетинговий аналіз, враховуючи тенденції ринку і бажаючи виробляти «все в одному»: естетичні, стильні моделі, дизайн яких – не просто характеристика і доповнення до практичності, а самобутній і неповторний образ.

SOLOVERO точно знають: навіть максимум функціональності – далеко не все. У наддинамічному ритмі сучасного життя наші клієнти цінують у своєму оточенні декор, елементи освітлення, меблі з натуральних матеріалів, які мають ексклюзивний дизайн, живу енергетику природи і тепло умілих рук майстра.

Розробка дизайну

Розробка дизайну

Смаки різні, тому асортимент виробів постійно поповнюється, щоб ми змогли приділити увагу кожному вашому побажанню. Модифікації, кольори, габарити, розміри, фурнітура, реалізація ваших дизайнерських ідей – все можливо!

Компанія також виконує індивідуальні замовлення по розробці дизайну інтер'єрів, меблів, освітлення, предметів декору для великих об'єктів (ресторани, готелі, офісні центри) від проектування і комплектації до безпосереднього виробництва. Ми з задоволенням співпрацюємо з дизайнерами на аутсорсингу: якщо у вас є унікальні ідеї, розробки, креслення – SOLOVERO з радістю втілить їх у життя.

Замовити послугу
Дякую за замовлення!
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время!

We use cookies to give you the best possible experience on our site. By continuing to use the site you agree to our use of cookies.