uk
Solovero reviews image 1 Solovero reviews image 2

Відгуки

Компанія SOLOVERO вкладає всю свою майстерність, натхнення, тепло рук і серця в кожний дизайнерський виріб, тому для нас так важливі відгуки клієнтів, їх подяка і прихильність. Ми також будемо вдячні за ваш відгук про нашу продукцію, послуги і рівень сервісу.

Дзеркало... Здавалося б, проста річ, але те, що робить Solovero, просто відмінне від усього, що я бачив. Зрозуміло, купив і повісив в знакове місце. Радію кожен день. Завжди йду з магазину Solovero в жахливому настрої! Ви запитаєте... ЧОМУ? Так просто відразу хочу купити все, всі столи і полиці, всі стільці і дошки, все освітлення і кераміку. ЧУДОВИЙ МАГАЗИН, що живе своїм інтер'єрним життям і відрізняється ІДЕАЛЬНИМ СМАКОМ. Моя порада — міняйте часто інтер'єри, в яких ви живете, і буде Вам ЩАСТЯ!

Photo Олег Єфремов
Олег Єфремов
Керівник найбільшого в Європі івент агентства CHIEF EXECUTIVE

Оформляючи інтер'єри для торгових приміщень, ресторанів та інших об'єктів HoReCa, люблю застосовувати унікальні речі, які надають простору неповторність і особливий характер. В цьому відношенні меблі, світильники, декор та оздоблювальні матеріали для стін SOLOVERO мають найбагатші можливості. Цією продукцією я перейнявся настільки, що і собі в офіс купив стіл Nino. Бажаю удачі всій команді SOLOVERO і безліч креативних ідей!

Photo Руслан Солнарьов
Руслан Солнарьов
Архітектор - дизайнер, керівник авторського дизайн бюро

З компанією SOLOVERO я співпрацюю на постійній основі, тому що займаюся вінтажним паркетом і створюю інші продукти з вінтажного дерева. Хочу відзначити високу якість продукції, її унікальність для українського ринку, креативність і професіоналізм команди, а також відповідальне ставлення до всіх взаємодій. З вами приємно мати діло!

Photo Роман Горегляд
Роман Горегляд
Дизайнер, декоратор, Президент Міжнародного форуму іспанського дизайну, Радник Міністра культури України

Коли для оформлення житлового об'єкта в стилі лофт мені знадобилося узголів'я ліжка з вінтажної дошки, я точно знала де його купити – звичайно ж, у SOLOVERO! Тільки вони можуть надати такий унікальний продукт як вінтажна дошка лофт найвищої якості та ще й в найкоротші терміни. Звичайно ж, я тепер ваш постійний і відданий замовник!

Photo Катерина Ніконець
Катерина Ніконець
Архітектор-дизайнер

Підшукували для нового будинку особливий стіл авторського дизайну і обов'язково з натурального матеріалу. Знайшли такий у SOLOVERO, це був стіл з вінтажного дуба з заливкою тріщин на 70%. Закохалися в нього з першого ж погляду! Придбанням дуже задоволені і, звичайно ж, будемо купувати у вас й інші вироби.

Photo Андрій і Тетяна
Андрій і Тетяна

We use cookies to give you the best possible experience on our site. By continuing to use the site you agree to our use of cookies.