uk

Вінтажне дерево в інтер'єрі – світова дизайнерська тенденція

2050

Використання вінтажного дерева при оформленні житлових і комерційних інтер'єрів завойовує все більше і більше прихильників у багатьох країнах світу, стаючи стійким трендом. Старовинна деревина на підлозі, стелі або стінах, меблі і декор з вторинно переробленого дерева не тільки приголомшливо виглядають, але і створюють унікальну атмосферу домашнього затишку, наповнену живою енергетикою природного матеріалу.

Оскільки тенденції світового дизайну останніх років виразно тяжіють до екологічності, вінтажне дерево виходить на перший план, будучи не тільки абсолютно екологічно чистим, але й дозволяючим захистити ліси від нещадного вирубування. Перероблена деревина отримує нове життя в оригінальних дизайнерських виробах або оздоблювальних матеріалах, зберігаючи при цьому життя існуючих дерев і цілих екосистем!

Переваги вінтажної деревини

Представлена ​​в різних структурах, кольорах і типах, вінтажна деревина має унікальний зовнішній вигляд, неповторний в кожному виробі. Це невичерпне джерело натхнення для дизайнерів і можливість робити по-справжньому ексклюзивні речі, існуючі в єдиному екземплярі. Крім того, вінтажне дерево має наступні переваги:

  • довговічність: старе дерево набагато міцніше і стійкіше до деформації, набухання або розтріскування, ніж нова деревина;
  • практичність у повсякденному використанні: будь-які подряпини і потертості поверхні легко узгоджуються з вінтажним дизайном;
  • цікава історія, яка нерідко є у переробленої деревини;
  • універсальність та дивовижна здатність гармонійно поєднуватися як з традиційним дизайном (античний, класика, неокласика, етно), так і з сільськими стилями (кантрі, прованс, рустік, шале), сучасними напрямками (лофт, гранж, скандинавський), концептуальними рішеннями (конструктивізм, еко, індастріал).

Ефектна і харизматична вінтажна деревина виглядає приголомшливо практично в будь-якому виробі, будь то меблі або декоративна планка для обробки стін, світильник чи рама для настінного дзеркала, дизайнерський паркет або авторський декор. Цей матеріал наповнює інтер'єр особливим, але разом з тим природним звучанням, повним унікальних акцентів.

Вироби з вінтажного дерева від SOLOVERO

SOLOVERO є натхненним ідейним послідовником застосування переробленої деревини в усіх своїх проектах. Наші дизайнери працюють тільки з вінтажним деревом, створюючи з нього ексклюзивні продукти для найвибагливіших споживачів, які прагнуть оточувати себе унікальними і екологічними предметами.

Ми використовуємо авторську методику ручної, максимально дбайливої обробки деревини, що дозволяє зберігати первозданну красу деревної текстури і природний малюнок волокон, який також неповторний, як відбитки пальців людини. Для захисту від цвілі, грибка, личинок деревоточців та інших негативних впливів SOLOVERO застосовує СВЧ-обробку деревини, яка нетоксична і абсолютно безпечна для самого матеріалу, людини і навколишнього середовища.

Якщо ви хочете створити по-справжньому оригінальний, модний і екологічний інтер'єр, який буде радувати і надихати вас багато років, то кращим рішенням буде вінтажне дерево!

Стеллаж Zion
Стелаж Zion
Стеллаж Inviz
Стелаж Inviz
Декоративная планка Gloss
Декоративна планка Gloss
Винтажная доска Décor Unic
Вінтажна дошка Décor Unic

Схожі новини

We use cookies to give you the best possible experience on our site. By continuing to use the site you agree to our use of cookies.