uk

Весняні ціни від SOLOVERO

673

Навесні особливо хочеться оточувати себе красивими і надихаючими речами, налагоджувати комфорт, творити і насолоджуватися життям! Але цієї весни ми вирішили запропонувати вам щось дійсно унікальне: те, що здатне перетворити інтер'єр, змінити традиційне уявлення про облаштування ванної кімнати і навіть здивувати! Це ексклюзивні дерев'яні меблі для ванної від майстрів SOLOVERO.

Протягом усього березня 2021 року ви зможете замовити зі 15%-ою знижкою наступні дизайнерські вироби з вінтажного дерева для ванної кімнати:

  • консолі;
  • тумби;
  • стільниці;
  • інші дерев'яні елементи для ванної.

Кожен такий виріб унікальний і неповторний, виготовляється за індивідуальними розмірами, ретельно підбирається під інтер'єр ванної кімнати і робить її ексклюзивною. А ще дерев'яні меблі для ванної SOLOVERO практичні, надійні та довговічні, адже їх поверхня покривається спеціальним вологостійким ізолянтом, що захищає від впливу води та пару, появи грибка або цвілі, механічних впливів й інших несприятливих чинників навколишнього середовища.

Використовуйте вигідні весняні ціни на вироби з вінтажної деревини для ванної, щоб замовити дизайнерські меблі та привнести у свій простір енергію життя, свіжість весни, творчість і натхнення! А SOLOVERO завжди допоможе з підбором моделей, їх оформленням і загальним плануванням інтер'єру, надасть кращі екологічні матеріали, які пройшли радіологічний контроль, антисептичну обробку і абсолютно безпечні для застосування у житлових приміщеннях.

Зустрічайте весну з SOLOVERO!

Схожі новини

We use cookies to give you the best possible experience on our site. By continuing to use the site you agree to our use of cookies.