uk

Стіл з вінтажної деревини Solovero у програмі «Вдалий проект»

1734

Компанія Solovero та її дизайнерські вироби стали учасниками програми «Вдалий проект», випуск №39, який вийшов в ефір на телеканалі Інтер 24 листопада 2019 року. Перед ведучими стояло завдання створити розкішну обідню зону у величезній вітальні заміського будинку під Києвом. Яким же повинен бути стіл, гідний зайняти центральне місце у такому інтер'єрі?

Обідній стіл – головний атрибут їдальні: він розташований у центрі кімнати, збирає навколо себе близьких людей і створює для них особливу атмосферу. З огляду на габарити приміщення, високі стелі, камін і кам'яні колони, стіл стандартних розмірів і типового зовнішнього вигляду навряд чи був би тут доречний. Це повинен бути благородний і ексклюзивний меблевий єлемент, досить масивний, але при цьому не громіздкий і, звичайно ж, з унікальним дизайном!

Ось чому «Вдалий проект» звернувся саме до Solovero – компанії, яка одна з небагатьох в Україні створює новаторські меблі з вінтажної деревини на замовлення. Весь процес від розробки дизайну до втілення в життя авторського виробу відбувається на власному виробництві компанії, а сировиною служить винятково вінтажне дерево «з історією», вік якого становить від 20 до 150 років!

Як ми це робимо?

До запуску у виробництво матеріал ретельно відбирається, сортується, обов'язково перевіряється на радіаційний фон і вміст небезпечних хімічних речовин, після чого обробляється СВЧ-полем, щоб безпечним способом знищити комах-деревоточців і шкідників, їх яйця та личинки. У процесі стерилізації деревина оздоровлюється, звільняючись також від грибка, бактерій, спор цвілі.

Оскільки стіл повинен прослужити багато років, після обробки поверхню деревини покривають лаком, воском або воско-лаком за бажанням замовника. Цього достатньо для використання виробу в кімнатному приміщенні. Якщо ж стіл захочуть помістити в місця з підвищеною вологістю, на терасу або відкритий майданчик, то його можна покрити спеціальним ізолянтом, що захищає дерево від вологи. На такий стіл можна без побоювання ставити гарячий (неметалевий) посуд, навіть без скатертини, не страшні й випадково пролиті гарячі напої або навіть окріп – вони не зашкодять покриттю столу.

Яким же став обідній стіл для господарів заміського будинку з проекту?

  • стільниця Loft з вінтажного дуба з майстерною ручною обробкою, що ідеально підходить для ексклюзивного оздоблення меблів;
  • меблеві опори Masta prop з металу і вінтажного бруса, міцні та грунтовні, але при цьому витончені й дивно гармонійні.

За словами учасників проекту, вінтажна стільниця в поєднанні з опорами оригінальної форми справили на них сильне враження своїм досконалим виглядом. Тому не дивно, що цей обідній стіл зайняв місце як раз у центральній частині їдальні – він того вартий!

А побачити, як проходили відбір і виготовлення столу, ви можете у відео каналу Інтер на YouTube – Вдалий проект. Новий сезон 2019 | Випуск 39. (Якщо ви не хочете дивитися всю передачу, то про наш стіл можна подивитися з 36 хвилини ролика). Бажаємо цікавого перегляду і нових ідей для креативного оформлення свого простору!

Схожі новини

We use cookies to give you the best possible experience on our site. By continuing to use the site you agree to our use of cookies.