uk

Solovero на головній меблевій виставці країни KIFF-2020

1540

З 26 по 29 лютого 2020 року компанія Solovero братиме участь у Київському міжнародному меблевому форумі KIFF-2020. Це вже 17-ий форум, який збирає виробників і постачальників меблів, декору, освітлення з різних куточків планети, а також дистриб'юторів, дизайнерів, архітекторів, декораторів, оптових і роздрібних покупців, власників меблевих салонів, операторів сектора HoReCa та всіх шанувальників вишуканого сучасного інтер'єру.

Solovero представить на виставці свою продукцію – дизайнерські вироби з вінтажної деревини: меблі, світильники, предмети декору та оздоблення приміщень, виготовлені за унікальною авторською технологією.

Форум буде проходити у Міжнародному виставковому центрі за адресою: м.Київ, Броварський проспект, 15, з 10 до 19 години щодня 26-29.02.2020. Наше місце – 1А202. Запрошуємо відвідати наш стенд, ознайомитися з продукцією Solovero, нашими новинками, оригінальними концептуальними розробками та перспективами.

До зустрічі на KIFF-2020!

Схожі новини

We use cookies to give you the best possible experience on our site. By continuing to use the site you agree to our use of cookies.