uk

Меблі в стилі лофт

2001

Лофт – один з найпопулярніших стилів оформлення як житлових, так і комерційних інтер'єрів останніх десятиліть. І це, звичайно ж, не випадково. Просторе планування, велика кількість природного світла і повітря, натуральні матеріали з мінімальною (нерідко ручною) обробкою, простота і функціональність, що поєднуються з витонченою продуманістю деталей – все це робить лофт особливо привабливим для сучасної людини. Ми цінуємо його за свободу прояву, комфортний життєвий простір без засилля дрібниць і унікальну можливість поєднувати сучасний дизайн з природними (особливо вінтажними) матеріалами.

Однією з ключових позицій в оформленні приміщень лофт є меблі. Гранично практичні, з лаконічними формами, часом нарочито грубуватими і масивними, з природною фактурною поверхнею – вони зачаровують своєю простотою і особливою харизмою. Матеріалами для таких меблів є дерево, метал, камінь, скло, бетон, фанера та інша натуральна сировина.

Меблі з вінтажної деревини

Особливо хочеться сказати про такий унікальний матеріал для меблів в стилі лофт як вінтажне дерево. Його популярність стрімко зростає в усьому світі, включаючи й Україну, що не дивно, враховуючи непросту екологічну ситуацію на планеті та гігантські темпи вирубки лісів заради отримання деревної сировини.

Ця причина благородна і виправдана, але вона, звичайно ж, не єдина. Що ж робить вінтажну деревину таким бажаним матеріалом як для дизайнерів, так і для споживачів?

  • Унікальна краса матеріалу, що зберегла неповторність своєї текстури і природного малюнка, який створювався природою протягом багатьох років;
  • Цікава особиста історія, яка нерідко присутня у деревини, що переробляється;
  • Ідеальна відповідність особливостей поверхні вінтажного дерева (з його подряпинами, потертостями, сучками та тріщинами) естетиці стилю лофт, в якому особливо цінуються фактурність і нестандартність, максимально наближені до природних;
  • Довговічність і міцність, що перевершує нову деревину з сучасних лісів за показниками стійкості до деформації, розтріскування і набухання;
  • Можливість створення меблів з індивідуальним характером, живим теплом і енергетикою натурального матеріалу.

Меблі в стилі лофт з вінтажного дерева завжди ефектні, цікаві та незвичайні. Такі речі зазвичай існують в єдиному екземплярі і дозволяють створювати дійсно неповторний, ексклюзивний інтер'єр, в якому кожен предмет продуманий і несе своє смислове навантаження.

Меблі в стилі лофт компанії SOLOVERO

Компанія SOLOVERO є однією з провідних в Україні з виробництва дизайнерських меблів в стилі лофт з вінтажного дерева. Наші майстри виготовляють столи, стелажі, тумби, полиці, журнальні столики та інші меблі, використовуючи виключно дбайливі способи обробки деревини, що дозволяють зберегти унікальність природного матеріалу і його історії.

Все дерево, що використовується повторно, проходить ретельне ручне сортування, радіологічний та бактеріологічний контроль, СВЧ-обробку для знищення в товщі деревини цвілі, грибка, деревогризів і їх личинок. Тому меблі з такої сировини стовідсотково екологічні й абсолютно безпечні для використання в житлових приміщеннях, включаючи дитячі кімнати. Доповнені естетикою і авторськими розробками дизайнерів SOLOVERO, ці меблі подарують незабутній колорит, яскравість і характер вашого інтер'єру!


Схожі новини

We use cookies to give you the best possible experience on our site. By continuing to use the site you agree to our use of cookies.