uk

Ліс – цінність, яку варто берегти

1676

Україна – одна з найкрасивіших країн світу, багата лісами, озерами, річками, пишною флорою і різноманітною фауною. І як же гірко усвідомлювати, що наші ліси нещадно знищуються, завдаючи природній екосистемі непоправної шкоди, погіршуючи і без того далеко не кращу екологічну ситуацію.

Компанія SOLOVERO, звичайно ж, не може стояти осторонь і закривати очі на такий стан речей. Наш внесок у справу збереження лісів – це відмова працювати зі свежозрубаною деревиною та акцент на вінтажному дереві! Всі наші вироби, включаючи дизайнерські меблі, освітлювальні прилади, елементи декору, стінові та оздоблювальні матеріали виготовляються виключно з вдруге переробленої деревини.

Ми застосовуємо авторські технології обробки матеріалу, дбайливе ручне оздоблення, брашування, нетоксичну СВЧ-обробку деревини, що виключають будь-який шкідливий вплив на дерево і його структуру, зберігають неповторну природну текстуру максимально природною і недоторканою. Купуючи продукцію SOLOVERO, ви не тільки придбаєте екологічні та ексклюзивні дизайнерські вироби, а й дбаєте разом з нами про екологію і збереження природного багатства країни.

Збережемо екологію і ліси України разом!

Варварская вырубка лесов
Наша продукция из винтажной древесины Дизайнерские изделия из винтажной древесины

Схожі новини

We use cookies to give you the best possible experience on our site. By continuing to use the site you agree to our use of cookies.