uk

Підсумки участі SOLOVERO у міжнародній виставці Interior Mebel 2019

1787

Друзі, як багато хто з вас знає, SOLOVERO представляла свою продукцію на щорічній міжнародній виставці Interior Mebel, що проходила в Київському Міжнародному Виставковому Центрі з 6 по 9 лютого 2019 року.

Хочемо зазначити, що наші вироби з вінтажної деревини користувалися популярністю і значним інтересом серед учасників і відвідувачів виставки, і це при тому, що на експозиції були представлені в основному італійські бренди. Але наші унікальні меблі, світильники, предмети декору та стінові панелі з вінтажної деревини, вік якої від 20 до 150 років, без сумніву, виділялися оригінальним підходом до дизайну і виготовлення продукції. Слід також відзначити доступну ціну на ексклюзивні вироби SOLOVERO на тлі вартості італійських дизайнерських продуктів.

Ми висловлюємо щиру вдячність усім відвідувачам нашого стенду на виставці Interior Mebel 2019, нашим постійним замовникам, партнерам і дизайнерам, з якими ми вже співпрацюємо, а також з тими, хто вперше проявив інтерес, який обіцяє втілитися в цікаві проекти. Подібні заходи надихають нас на подальше зростання і вдосконалення, нові підходи до втілення ексклюзивних продуктів і розширення горизонтів!

Схожі новини

We use cookies to give you the best possible experience on our site. By continuing to use the site you agree to our use of cookies.