uk

SOLOVERO на міжнародній виставці Interior Mebel

1703

З 6 по 9 лютого 2019 року в МВЦ, найсучаснішому виставковому комплексі Києва, пройде найбільш престижна виставка дизайну інтер'єрів в Україні – INTERIOR MEBEL. Звичайно ж, компанія SOLOVERO не могла залишити без уваги таку подію, адже нам є, що показати світу!

Interior Mebel представляє меблі, освітлення і предмети декору топових світових виробників і збирає разом дизайнерів, архітекторів, дистриб'юторів, власників меблевих салонів і кінцевих споживачів. Це чудовий майданчик для презентації останніх трендів, нових колекцій та інноваційних проектів, які супроводжуються, до того ж, численними конференціями, воркшопами та лекціями.

В цьому році відбудеться восьма за рахунком виставка Interior Mebel, і її особливістю буде акцент на елементах оздоблення інтер'єру, кухонному просторі, меблях для ванних кімнат, кераміці, дверях, покритті для підлоги. Тому SOLOVERO представить свою продукцію з вінтажної деревини, створену нашими майстрами для ексклюзивного оздоблення інтер'єрів і оформлення приміщень унікальними предметами меблів, освітлення та декору.

Побачити нас можна буде на Interior Mebel 6 - 9 лютого в Міжнародному Виставковому Центрі (Броварський проспект, 15), стенд № 2 / 1-33. Запрошуємо!

Схожі новини

We use cookies to give you the best possible experience on our site. By continuing to use the site you agree to our use of cookies.