uk

SOLOVERO на Міжнародному меблевому форумі KIFF 2018

2002

Виставка KIFF 2018 - Kiev International Furniture Forum, що проходила з 12 по 15 березня в Києві в приміщенні МВЦ, — це місце, де дизайнери, виробники, компанії і фабрики презентують свої новинки: меблі, освітлення, предмети декору та інтер'єру, домашній текстиль, кераміку і багато іншого.

Компанія SOLOVERO брала активну участь в KIFF 2018, представивши на головній меблевій виставці країни власний стенд з унікальною дизайнерською продукцією. Наші меблі, світильники, декор та оздоблювальні інтер'єрні матеріали ексклюзивного дизайну, виконані з вінтажної деревини цінних порід, викликали значний інтерес учасників і відвідувачів виставки, які залишили нам безліч позитивних відгуків:

— Цього разу нашим безумовним фаворитом стала ТМ Solovero, для якої дизайн - це турбота не тільки про зовнішню красу, а й про збереження природних ресурсів і екологічності.
Школа дизайну і графіки ArtDesign Kiev

— Лише натуральні матеріали, втілення у життя самих неймовірних ідей, історія, яку зберігає деревина і сучасні технології обробки - Solovero. Освітлення просто LOVE.
Тетяна Руденко

— Отже, чим порадувала виставка Kiff в цьому році: сміливими колірними рішеннями від Fabik, груба деревина в світильниках і стінових панелях від Solovero.
Ольга Самостієва

SOLOVERO на Международном мебельном форуме KIFF 2018 SOLOVERO на выставке KIFF 2018
Мебель SOLOVERO SOLOVERO мебель из винтажной древесины
Изделия из винтажной древесины Отделка стен винтажной древесиной
Мебель эксклюзивного дизайна ТМ SOLOVERO SOLOVERO на Международном мебельном форуме KIFF 2018

Схожі новини

We use cookies to give you the best possible experience on our site. By continuing to use the site you agree to our use of cookies.