uk

Продукція SOLOVERO на Київському міжнародному меблевому форумі KIFF-2019

1802

Компанія SOLOVERO оголошує про свою участь у головній меблевій виставці країни — Київському міжнародному меблевому форумі KIFF-2019. Виставка відбудеться з 27 лютого по 2 березня 2019 року в приміщенні Міжнародного Виставкового Центру (МВЦ) за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15.

Київський міжнародний меблевий форум презентує весь спектр меблів і предметів інтер'єру для житлових і громадських приміщень, а також нові ідеї, технології, дизайнерські рішення і матеріали. Будуть представлені інноваційні колекції меблів, освітлення, інтер'єрного декору, аксесуарів від провідних українських та європейських брендів. Тематичним акцентом виставки буде повний спектр дизайн-трендів сучасної кухні та спеціалізовані рішення для сфери меблевого бізнесу.

Продукція SOLOVERO на меблевому форумі KIFF-2019 — це авторські меблі, освітлення, декор, ексклюзивні матеріали для оздоблення стін та інтер'єрних зон, виготовлені з унікальної природної сировини — вінтажної й античної деревини віком до 170 років. Це яскраві та нестандартні вироби авторського дизайну з високою якістю ручної обробки, яка дозволяє зберегти первозданну красу деревної фактури, натуральний малюнок волокон, природну колірну гамму.

Наш стенд на KIFF-2019 № 1 А, 201. Чекаємо вас на Київському міжнародному меблевому форумі з 27 лютого по 2 березня в МВЦ!

Схожі новини

We use cookies to give you the best possible experience on our site. By continuing to use the site you agree to our use of cookies.