uk

Презентація продукції компанії SOLOVERO та торгово-інформаційної платформи NABAZE

1912

Для майбутніх дизайнерів і студентів курсу «Дизайн інтер'єру» школи Etoil Formation Компанія SOLOVERO провела презентацію своєї продукції та можливостей торгово-інформаційної платформи NABAZE. Також нами була представлена ​​лекція про вітнажне дерево в сучасному дизайні інтер'єру і архітектурі, винятковість цього унікального природного матеріалу і способи його застосування.

Оскільки ТМ SOLOVERO — єдина компанія в Україні, яка працює з вінтажним деревом у виробничому масштабі, наш досвід викликає заслужений інтерес, а продукція — стійкий попит у людей зі смаком, цінителів концептуального дизайну і природних матеріалів. Учасники презентації були в захваті від рівня розвитку українського дизайну, який демонструє майданчик NABAZE, а також від самої концепції вантажного дерева і модельного ряду продукції SOLOVERO.

Презентація проходила в нашому шоурумі за адресою: м Київ, вул. Солом'янська, 33, залишила приємний післясмак і яскраві фотографії:

Схожі новини

We use cookies to give you the best possible experience on our site. By continuing to use the site you agree to our use of cookies.