en

Solovero Vintage Wood Designer Products at KIFF-2020

1548

На Київському міжнародному меблевому форумі KIFF-2020 року, що проходив 26-29.02.2020 р. компанія Solovero представляла свою продукцію – дизайнерські вироби з вінтажного дерева: меблі, освітлювальні прилади, предмети декору та оздоблення приміщень. Оскільки ми вже не вперше беремо участь у великих міжнародних виставках, а наша продукція є досить впізнаваною – у Solovero з'явилися свої шанувальники, як серед роздрібних покупців та відвідувачів виставки, так і серед дизайнерів, декораторів, власників меблевих салонів, дистриб'юторів, архітекторів.

Вироби з вінтажного дерева помітно виділяються на тлі безлічі іншої продукції, привертають увагу та викликають інтерес. Так, безпосередньо з нашої виставкової експозиції були продані барні стільці, трикутні табурети, торшер, кухонні обробні дошки та інші речі, виготовлені майстрами Solovero за авторськими розробками наших дизайнерів. (Ви можете придбати ці та багато інших виробів у нашому інтернет-магазині).

Також на виставці були представлені наші новинки: стіл з обпаленого вінтажного дуба та журнальний столик з масиву обпаленого дуба. Це унікальні предмети меблювання, які роблять будь-який простір ексклюзивним, стильним і екологічним. Їх гармонійно доповнюють стільці та інші меблі з вінтажного дерева, оригінальні освітлювальні прилади, унікальні предмети декору та оздоблювальні матеріали для стін і стель, виготовлені з вінтажної деревини, вік якої може перевищувати сотню років!

Компанія Solovero планує і надалі радувати своїх поціновувачів ексклюзивними дизайнерськими виробами з такого ефектного і натурального матеріалу як вінтажна деревина, залишаючись прихильниками сучасного стилю і актуальних трендів при облаштуванні інтер'єру. Запрошуємо всіх у наш інтернет-магазин, а дистриб'юторів і зацікавлених осіб – до співпраці!

Similar News

We use cookies to give you the best possible experience on our site. By continuing to use the site you agree to our use of cookies.