uk
Solovero Designers image 1 Solovero Designers image 2

Дизайнери

Дизайнери компанії SOLOVERO – це креативна команда з інноваційним підходом до творчих рішень і підбору матеріалів, до синергії сміливих експериментів і раціонального втілення продуктів.
Це завжди свіжий погляд, оригінальні дизайнерські ідеї та їх нетривіальне вираження у таких ефектних матеріалах як вінтажне дерево, метал, скло, бетон, натуральна шкіра.

Артем Кравченко

Головний дизайнер, який працює з моменту утворення компанії та є розробником основних лінійок продукції SOLOVERO. Проекти Артема – це знаходження нових форм і неординарних рішень, використання незвичайних матеріалів і тонке почуття естетики, реалізовані в ексклюзивних інтер'єрах та інноваційних меблях.

Олена Прохорова

Художник і дизайнер, що пропонує унікальний захоплююче-поетичний погляд на дизайн продуктів та інтер'єрів. Її проекти вільні від стереотипів і органічно поєднують емоційність з технологічністю, інтуїтивність з ретельним добором тем і форм, художнє судження з раціональністю.

We use cookies to give you the best possible experience on our site. By continuing to use the site you agree to our use of cookies.