uk

Про компанію

Що відбувається, коли зустрічаються досвідчені професіонали, улюблені в свою роботу? Спільна результативна творчість, розвиток і унікальна дизайнерська продукція з вінтажної деревини.

Створення і мета

Створення і мета

Компанію SOLOVERO було створено в 2016 році як можливість реалізувати деякі ідеї її творців і представити на суд вишуканої публіки ексклюзивні вироби меблів та декору. Використання поєднання натуральних матеріалів з вінтажної деревини та оригінального дизайну привели компанію до виробництва сучасних продуктів, що часто поєднують кілька стилів і напрямків. Нерідко вироби нагадують стиль Лофт або Вабі-сабі, а іноді гармонують з Класикою і традицією.

Простота виробів, їх щирий і відкритий природний вигляд здатні прикрасити будь-який інтер'єр, в якому господар готовий поєднати сучасний матеріал з теплом, що дає вінтажна деревина. Набуті знання і досвід дозволяють нам сьогодні експериментувати і поєднувати в нашій продукції іноді несумісне. Парадокс нам цікавий.

Ми виготовляємо

Ми виготовляємо

  • Декоративні панно;
  • Вінтажну деревину, античну деревину, брус античний, брус з обробкою;
  • Ламель декоративну для стін, wood stick;
  • “Планку” – дошку інтер'єрну декоративну;
  • Освітлення з деревини: люстри, світильники, лампи;
  • Меблі: столи, тумби, стільці, комоди, стелажі, полиці;
  • Декор: рамки, годинники, дзеркала, вази, картини з дерева, художні панно.
Етапи виробництва

Етапи виробництва

Виготовляючи оригінальні продукти для обробки стін, декор, освітлення та меблі з вінтажної деревини, ми стежимо, щоб наші клієнти отримували унікальний, високоякісний і екологічно чистий продукт сучасного дизайну. З огляду на те, що вінтажна деревина не має стандартів, і досвід роботи з нею у кожної компанії унікальний, ми створили свою технологію з підбору матеріалу, його обробки та використання. На кожному етапі виробництва в створенні продукту беруть безпосередню участь дизайнери компанії, що дозволяє кожному виробу мати свій неповторний вигляд і характер.

Крім ретельного відбору і сушки ми обов'язково обробляємо деревину від шкідливих мікроорганізмів, жуків, личинок, цвілі та грибка. Для цього використовуємо в тому числі спеціальну технологію СВЧ обробки, яка при високій ефективності абсолютно нешкідлива для деревини, зберігає її природну красу і природну унікальну фактуру.

Екологічність продукції

Екологічність продукції

Компанія SOLOVERO займається вторинною переробкою деревини. Маючи велику сировинну базу, ми працюємо з вінтажним деревом, якому від 20 до 150 років. Даючи друге життя природному матеріалу з історією, ми піклуємося про збереження навколишнього середовища, густих лісів і екології планети.

Авторські вироби SOLOVERO виготовляються з різних порід вінтажного дерева: здебільшого це дуб і вільха, а також акація, горіх, ясен, черешня, вишня, яблуня. Ми застосовуємо виключно екологічні лаки та фарби, що не впливають на здоров'я людини і забезпечують не тільки довговічність виробів, а й безпеку їх власників. SOLOVERO піклується про екологію, здоров'я і майбутнє своїх клієнтів!

«В Україні дуже багато талановитих людей, з безліччю креативних ідей, яких не вистачає світу. Чому б нам не показати ці ідеї?».

Як результат – ми працюємо на експорт з терміновими і значними замовленнями, стандартними та індивідуальними, цінуємо креативні рішення і продумуємо кожну деталь наших виробів.

«Solovero - з любов'ю до природи для людей зі смаком»

Созінов Олексій Ігорович

We use cookies to give you the best possible experience on our site. By continuing to use the site you agree to our use of cookies.